Suitsuahi ABAS 100l

405.00

Maht: 100liitrit

Kaasa 2 resti ja rasvavann.

Mõõdud:
Kõrgus-100cm, Laius–58cm, Sügavus-45cm

Kaal: 50kg

 

Saadaval järeltellimisel

Kategooria:

Kirjeldus

ABAS suitsuahjud

ABAS suitsuahjud on loodud kõigile, kelle kireks on toidu suitsutamine ning BBQ hõrk  maailm. Professionaalsed suitsuahjud on turvalised, kvaliteetsed ning nende kasutamisega saab igaüks hakkama!

Meie tootevalikust leiad autentse disainiga suitsuahjusid nii koduaeda, välikööki kui ka näiteks cateringi teenuse pakkumiseks. Kõik suitsuahjud on universaalsed, andes mõnusa suitsuse meki lihale, kalale, köögiviljadele, juustudele. Lisaks leiad meilt laia valiku erinevaid BBQ tarvikuid.

ABAS suitsuahjude erilisus seisneb nende funktsionaalsuses ning hoolikalt läbimõeldud disainis: kõik suitsuahjud on soojusisolatsiooniga, mis tagab nende energiatõhususe ning turvalise käsitsemise. Erinevalt paljudest teistest professionaalsetest suitsuahjudest ei tarbi ABAS ahjud palju puitu, samuti oleme viinud soojuskao ahju pinnalt miinimumi.

Kõik suitsuahjud on varustatud kasutajaliidesega, mis võimaldab kontrollida nii  reaalset temperatuuri  kui ka suitsutamisprotsessi  ökonoomsust. Juhitud õhuvool ning temperatuuri mõõtmise võimalus annavad kindluse, et suitsutatud toit on valmistatud turvalisel ja energiatõhusal viisil ning mis peamine – on ülimaitsev!

Olles loodud pikaajalise kogemuse põhjal, on ABAS suitsuahjud hinnatud nii jahi- kui kalameeste, tärnirestorani kokkade ning pere- ja sõpruskondade seas. 2015. aastal tuli ABAS suitsuahi UBC BBQ meistrivõistlustel tiitlivõitjaks.

ABAS suitsuahjud loovad toidu suitsutamise maailmas uut kontseptsiooni ning kvaliteeti. Meie peamisteks märksõnadeks on

  • tasakaalus hinna ning kvaliteedi suhe
  • hoolikalt valitud kauakestvad materjalid
  • ökonoomsus
  • 2-aastane tootegarantii.